AS Citysec on Glock püstolite maaletooja alates 1993 aastast. Selle aja jooksul on müüdud tuhandeid Glock püstolieid nii eraisikutele kui ka jõustruktuuridele Eeestis.

Glock´i püstolite perekond sai alguse kuulsast Glock 17 püstolist. Glocki loojaks on Austria firma Glock Gmbh., mis varasemast ajast oli tuntud oma kvaliteetsete nugade ja kaevamis-tööriistade poolest. Esimesena ilmus Glock 17 püstol Austria Sõjaväkke 1980-ndate alguses P-80 nimetuse all. Sellest hetkest alates on Glock 17 muutunud väga populaarseks sõjaväe ja politsei tulirelvaks, mida on eksporditud enam, kui viiekümnesse riiki.
Hetkel on Glock´i tulirelvad mitmekojalised kõigis peamistes püstoli kaliibrites: 9×17mm Short (380ACP), 9×19mm Luger, 357SIG, 40SW, 10mm auto ja 45ACP. Lisaks on Glock tulirelvad saadaval täis-suuruses mudelitena, pool-kompaktsete ja kompaktsete mudelitena ning pika slaidiga võistlusmudelitena. Saadaval on ka treeningu versioonid. Treeningu versioonid on eristatavad „tegelikest” oma raami värvi poolest – sinised püstolid  tulistavad mitte-surmavat laskemoona ja punase raamiga on maketid, millega ei ole võimalik üldse  tulistada.
Kõik Glocki püstolid (välja arvatud mitmekojalised 9×17 – 380ACP) on tulistamisel tagasilöögijõuga ja lukustatud padrunisalvega püstolid. Kõigi Glocki tulirelvade puhul on esile tõstetud patenteeritud „turvalisuse” lööknõela-vallandamise päästiku mehhanism. Relva laadimisel seatakse lööknõel pooleldi-vinnastatud positsiooni ja plokeeritakse ohutult sisemise turvalisuse süsteemi poolt. Kui tulistaja vajutab pääsikut, siis vallandub kõigepealt päästiku turvalisuse süsteem, seejärel vinnastub lööknõel täis-vinnastumise asendisse ja alles seejärel toimub lask. See muudab võimatuks erinevalt traditsioonilistest DA või DAO püstolitest „teise lasu” võimaluse juhul, kui ei tabatud märki.
380ACP / 9×17mm Short mitmekojalised Glock´i relvad (mudelid 25 ja 28) erinevad ülejäänud perekonnast lihtsa tagasilöögi põhimõtte poolest. Need püstolid on suunatud tavakasutajate turule, kus „sõjaväe” kaliibritega mitmekojaliste tulirelvade omandamine on keelatud.
Peaaegu kõikidel mudelid on tehase poolt täiustatud püssitorud. Need mudelid on tähistatud liitega „C” pärast mudeli numbrit, nagu näiteks Glock 17C.
Glock 17 on võimalik ainsana muuta „amfiib-komplekti” abil, mis võimaldab tulistada ka vee all (madalates sügavustes). Tõelises võitluses puudub veealusel tulistamisel oluline otstarve, kuna tulistamise vahemaa on äärmiselt lühike. Reaalne eesmärk on hoopis näidata relva vastupidavust ja laskmisvõimalusi erinevates ilmastikutingimustes ning et on võimalik tulistada ka siis, kui vesi satub püssitorru.
Valikulise laskmismeetodiga versioon Glocki relvadest on Glock 18, mis on saadaval vaid 9mm Luger´ina ja ainult sõjaväe või seaduse täitmise eesmärgil. Glock 18 võib tulistada üksikuid laske või kolmeseid valanguid. Turvalisuse mõttes EI OLE mõned Glock 18 osad vahetatavad Glock 17/19 püstolite omadega. Teoreetiline tulistamise määr täisautomaatsel valikul on 1200 ümber minutis.

Smith & Wesson on üks maailma tuntuimaid brände. Peaaegu iga suurem korrakaitse- ja sõjaväestruktuur maailmas omab relvastuses Smith&Wesson`i tooteid. AS Citysec esindab Smith&Wesson`i kaubamärki Eestis alates 1997 aastast.

Smith&Wesson on on olnud korrakaitse organite koostööpartner alates 1800 aastast, arendades oma tooteid ja kinnistades standardeid oma turusegmendis. S&W maailmakuulus kaliiber .357Magnum® on spetsiaalselt väljatöötatud korrakaitseorganite jaoks ja S&W.38 Special kaliiber on kohandatud vastavalt sadade politseiüksuste soove arvestades. Faktiliset võttes on .38Special nii populaarne, et mudel 10 mis selle laskemoonaga laseb on tootmises alates 1899 aastast tänapäevani ( antud mudelit on müüdud kogu maailmas üle 6 miljoni eksemplari).

Praegusel momendil on kogu maailmas muutunud populaarseks uus Smith & Wessoni mudel M&P, mis on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks jõustruktuurides.

Alates 2006 aastast oleme  maailmas tuntud turuliidri Magtech ( CBC ) Eesti esindajad. Magtech`i poolt pakutav tootevalik on väga lai. Üritame pakkuda laskemoona kõikidele Eestis enimlevinud käsitulirelvadele. IPSC liikmetele on eriti populaarne cal 9 PARA laskemoon.