Ettevõttest

24/7 VALVETELEFON

Meist

Citysec Turvateenistus OÜ osutab kõiki turvaseaduses sätestatud turvateenuseid

Citysec Turvateenistus OÜ on aastal 2013 asutatud Eesti kapitalil põhinev turvaettevõte. Citysec Turvateenistus OÜ osutab kõiki turvaseaduses sätestatud turvateenuseid (turvakonsultatsioon, vallas- ja kinnisvara valve ja kaitse, isikukaitse, korra tagamine üritustel või valveobjektil, juhtimiskeskuse pidamine, valveseadmestiku projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine).

Meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja kvaliteetset turvateenust eelkõige kõrgendatud kriteeriumite alusel personali valiku ja Euroopa Liidu standarditele vastava väljaõppe korraldamisel. Teenuse osutamisel pakume klientidele nende vajadustele vastavaid kaasaegseid ja innovaatilisi lahendusi. Meie koostööpartneriteks on Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet ja Elisa Eesti AS. Riskide maandamiseks omame vastutuskindlustust ühe miljoni euro suuruses summas.

pikaajaline kogemus turvaettevõtetes

Turvaettevõtte juhtkond omab pikaajalist sisejulgeolekut tagavates riigiametites ja juhtivates turvaettevõtetes vastutavatel ametikohtadel töötamise kogemust.