AS CITYSEC tegeleb erinevate erivahendite müügiga.  Meie poolt pakutavad tootegrupid:

Alates 2004 aastast esindame Eestis tuntud Itaalia kaubamärki Vega Holster ( www.vegaholster.it ). Firma tootevalikusse kuuluvad vööd, kabuurid, erinevad hoidikud, kindad, taktikalised MOLLE vestid, jne.

Meie laialdasse tootevalikusse kuuluvad ka USA firma Damascus Protective Gear kindad ja kaitsevarustus( www.damascusgear.com )

Aastaid oleme tarninud Eestisse Hispaania firma Larranga Y Elorza, S.A. , Alcyo ( www.alcyon.es ) kaubamärki kandvaid käeraudu. Antud käeraudu kasutab ka Eesti Politsei, mitmed Eesti vanglad, turvafirma G4S, jne. Samuti pakume ka Smith&Wessoni käeraudu ja transpordiahelaid.

Uue tootena pakume Saksa firma Bonowi ( www.bonowi.de )EKA teleskoopnuia, mis on saanud meie klientide seas populaarseks just tänu oma uudse lahenduse tõttu. Mainitud nui on kasutusel Saksa politseis. Pakume ka muid Bonowi tooteid. Eestis kasutavad seda Piirivalveamet ja Migratsiooniamet.

Märulipolitsei kaitsevahenditest on meil pakkuda tuntud Prantsusmaa firma Protecop ( www.protecop.com ) tooted. Selle firma kaitsmeid kasutab ka Eesti Julgestuspolitsei.

Laialdane kuulivestide valik koosneb meil Inglise firma Aegis ( www.aegiseng.com ) ja USA tootja First Choice Armour ( www.firstchoicearmor.com )poolt pakutavatest toodetest.

Taskulampidest on meil pakkuda kahe USA firma tooteid: Pentagonlight ( www.pentagonlight.com ) ja Emessive ( kaubamärk Inova www.inovalight.com ). Antud firmade toodang on  kasutusel Eestis erinevate eriüksuste poolt.

Meie poolt pakutavad laserkaugusmõõtjad ja öövaatlusseadmed on Kanada firmalt Newcon Optik  ( www.newcon-optik.com )

Pakume ka erinevat turva - ja terrorismivastast tehnikat. Esindame inglise firmat SDMS Security ( www.sdms.co.uk ), kes on üks oma ala suuremaid firmasid Euroopas.

Meie tootevalikust ei puudu ka eriotstarbelised noad ja taskutööriistad. Esindame kahte maailmakuulsat tootjat Cold Steel ( www.coldsteel.com ) ja SOG Speciality Knives ( www.sogknives.com )

Oleme mitmeid aastaid Eestisse maale toonud USA firma Blackhawk ( www.blackhawk.com ) kvaliteettooteid. Blackhawk`i tootevalikusse kuuluvad vööd, kabuurid, eriotstarbelised kindad, vormiriided, saapad, taskulambid, sisenemisvahendid, kuulivestid, kotid, erinevad vormi juurde kuuluvad aksessuaarid.